Corporate

About

“Deniz Üstü Alışveriş” mottosu ile Kartal’da sahile sıfır konumlanan İstMarina Alışveriş Merkezi, 28 Mart 2018’de kapılarını açtı. 250 Milyon Euro yatırımla hayata geçirilen İstMarina Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekare kiralanabilir alan, 200 adet ticari alan ve 3 kattan oluşuyor.

Anadolu yakasının sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi olma özelliğine sahip İstMarina Alışveriş Merkezi’nde ünlü markalar yeni konseptleri ve en yeni koleksiyonları ile yer alıyor. Zengin marka karmasının yanı sıra 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal donatı alanı bulunuyor.

Dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranları, günün her saatinin keyfini çıkarmayı sağlayacak cafeleriyle ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

KURUMSAL

DAP YAPI

İnşaat sektöründe ‘proje geliştirici’ sıfatıyla çeyrek asrı geride bırakan DAP Yapı, ‘ülkemize ve insanımıza hak ettiği saygınlıkta binalar & eserler üretmek’ misyonu ile faaliyet göstermektedir. DAP Yapı; Kartal, Maltepe, Çekmeköy, Kağıthane, Taksim, Validebağ ve İzmir’de hayata geçirdiği rezidans, ofis ve alışveriş merkezlerinin yanında özel okul ve özel hastane inşaatları da gerçekleştirmiştir.

Bugüne kadar hep yurt dışında görmeye alıştığımız binaları kendi ülkemizde hayata geçiren DAP Yapı, uluslararası mimari platformlarda adını duyurarak ödüller almıştır. European Property Awards tarafından Londra’da düzenlenen ödül törenlerinde bugüne kadar 37 ödül kazanan DAP Yapı, kırılması güç bir rekora imza atmıştır.

İstMarina Alışveriş Merkezi, Emlak Konut GYO güvencesiyle DAP Yapı’nın Kartal’da hayata geçirdiği “Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi” ödüllü İstMarina projesinin önemli bir parçasını oluşturuyor.

About